Szkoła projektowania wnętrz - Kurs projektowania wnętrz - Kurs komputerowy

Nasza szkoła - ekspert w kursach projektowania wnętrz i obsłudze programów Archicad i 3ds Max

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie kursów projektowania wnętrz oraz obsługi programów Archicad i 3ds Max. Jako zarejestrowana Niepubliczna Placówka Edukacyjna, oferujemy profesjonalne kursy, które obejmują zarówno podstawy, jak i zaawansowane umiejętności. Nasza szkoła zapewnia zajęcia w małych grupach, co gwarantuje indywidualną opiekę doświadczonych trenerów.

W naszej ofercie znajdują się kursy z wykorzystaniem narzędzi branżowych, takich jak Archicad, Artlantis, Enscape, 3Ds Max i Corona Render. Jesteśmy jedyną instytucją szkoleniową, która oferuje połączenie kursów Archicad z Artlantis lub Enscape oraz 3Ds Max z Corona Render. Dzięki temu ucząc się wielu programów, zwiększasz swoje szanse na tworzenie doskonałych projektów i stajesz się bardziej atrakcyjny dla potencjalnych pracodawców z branży wnętrzarskiej.

Nasze kursy odbywają się w nowoczesnej sali komputerowej, która jest wyposażona w najnowsze technologie. Oferujemy również kursy rysunku, projektowania wnętrz i fotografii, które obejmują zarówno zajęcia praktyczne, jak i teoretyczne.

Jako szkoła projektowania wnętrz, naszym celem jest pomóc Ci nauczyć się samodzielnego projektowania i wizualizacji swoich pomysłów przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi. Nasz numer rejestracyjny w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych to 2.14/00310/2008, co potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości szkoleń naszym klientom.

Zapraszamy do dołączenia do naszej szkoły projektowania wnętrz i rozwijania swoich umiejętności w profesjonalnym i inspirującym środowisku.

STUDIO FORMA – Twoja droga do sukcesu w projektowaniu wnętrz!

• Kurs projektowania wnętrz I stopnia + Archicad Artlantis

Kurs projektowania wnętrz Archicad Artlantis I stopnia 3 miesiące – dla początkujących. (teoria + 48 godz. komputer)

• Roczny kurs projektowania wnętrz + Archicad Artlantis

Roczny kurs projektowania wnętrz + Archicad Artlantis stopień 1 ( teoria stopień 1 i 2 + komputer 48 godz.)

• Kurs projektowania wnętrz II stopnia
  • Kurs projektowania wnętrz + Archicad Artlantis 3ds Max Corona Render

Kurs projektowania wnętrz Archicad, Artlantis 3ds Max Corona I stopnia 3-4 miesiące – dla początkujących. (teoria + 75 godz. komputer)

• Kurs Archicad Artlantis 3ds Max Corona Render st. 1 i 2

Kurs projektowania wnętrz w programach Archicad Artlantis 3ds Max Corona Render 1 – 3 miesiąc – dla początkujących. (100 godz. komputer)

• Kurs Archicad Artlantis st. 1

Kurs Archicad Artlantis projektowanie wnętrz I stopień dla początkujących

• Kurs 3ds Max Corona Redner st. 1

Kurs 3ds Max / Corona Render projektowania wnętrz stopień 1 dla początkujących Grafika 3D

• Kurs Archicad Artlantis / Enscpae st. 1 i 2

Kurs Archicad Artlantis (Enscape) projektowanie wnętrz stopień 1 i 2 dla początkujących (56 godz. komputer)

• Kurs Archicad Artlantis /Enscape  st. 2
  • Kurs 3ds Max Corona Redner st. 2
  • Kurs 3ds Max Corona Redner st. 1 i 2
  • Warsztaty Kuchnia IKEA
  • Warsztaty fotografia wnętrz
  • Warsztaty łazienka MACIEJ ZIEŃ
  • Zajęcia indywidualne Archicad

Zapoznaj się z naszymi oryginalnymi artykułami, a poznasz trendy w projektowaniu wnętrz.

Pozostałe artyuły możesz znaleźć w Aktualnościach – artykuły. Zapraszamy do lektury.

Sztuczna inteligencja (AI) i jej wpływ na projektowanie wnętrz. Czy zmieni się architektura wnętrz ?

Rewolucja w projektowaniu wnętrz dzięki sztucznej inteligencji: przyszłość projektowania wnętrz.

Projektowanie wnętrz małej przestrzeni: porady i wskazówki dotyczące maksymalnego wykorzystania przestrzeni .

Czy projektowanie ekologiczne to przyszłość projektowania wnętrz? Badanie trendów w kierunku zrównoważonego rozwoju i przestrzeni przyjaznych dla środowiska.

Uchwycenie idealnego ujęcia: wskazówki dotyczące fotografowania wnętrz w celu zaprezentowania swojego projektu

W STUDIO FORMA szczycimy się tym, że naszymi wykładowcami są doświadczeni architekci. Nasze zajęcia prowadzą licencjonowani architekci, w tym doktorzy Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Akademii Sztuk Pięknych. Nasi wykładowcy posiadają praktyczne doświadczenie w projektowaniem wnętrz, budynków i architektury krajobrazu w kraju i za granicą. Od 2006 roku prowadzimy wysokiej jakości szkolenia w Warszawie, zaczynając od Politechniki Warszawskiej, a później w Stowarzyszeniu Architektów Polskich. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości jakość nauczania. Nasze kursy komputerowe odbywają się w różnych lokalizacjach Warszawy, w tym w siedzibie STOWARZYSZENIA ARCHITEKTÓW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, budynku MARIOTT oraz nowej siedzibie K. Chodkiewicza / Grazioso Mokotów – biuro. Oferujemy zajęcia stacjonarne i online na żywo w tygodniu oraz w weekendy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym grafikiem zajęć.

Zobacz wykładowców

Chcesz podnieść swoje umiejętności w zakresie Archicada? Dołącz do naszej certyfikowanej placówki szkoleniowej Graphisoft i zdobądź Międzynarodowy Certyfikat Graphisoft oraz roczną licencję na program Archicad. Oferujemy stacjonarne zajęcia komputerowe, w tym zajęcia grupowe i indywidualne, a także sesje online. Wybierz dogodny termin – prowadzimy zajęcia w dni powszednie i weekendy. Nie musisz martwić się o sprzęt – zapewniamy stanowiska komputerowe. Zainwestuj w swoją edukację i ciesz się spersonalizowanym doświadczeniem szkoleniowym. Dołącz do nas już dziś!

Jako Niepubliczna Placówka Edukacyjna zarejestrowana w Biurze Edukacji m.st. Warszawy od 16 lat prowadzimy wysokiej jakości szkolenia. Jesteśmy dumni z wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem wpisu 2.14/00310/2008 Nasze kursy kwalifikują się do dofinansowania przez Urzędy Pracy, zapewniając niedrogi sposób na podniesienie swoich umiejętności i wiedzy.

Kursy projektowania wnętrz - zapisz się!

Pola oznaczone * - są obowiązkowe